Про нас

Компанія «GREEN WEST» знаходиться у Львові та спеціалізується в галузі сучасної відновлювальної енергетики. Ми створюємо системи для економії енергоресурсів на основі невичерпних джерел сонячної енергії, яка є безкоштовною. У цьому напрямку ми працюємо 11 років, тому на сьогодні маємо достатній досвід, команду висококваліфікованих фахівців, перевірених постачальників, партнерів та дилерів.

Сонячна енергетика з GreenWest

Наша компанія виконує роботи на високому професійному рівні для створення приватних мережевих або автономних сонячних станцій на території України. Щоб мати змогу надавати клієнтам повний комплекс відповідних послуг, ми пропонуємо:

  • проектування та узгодження проектів приватних сонячних систем ;
  • постачання необхідного обладнання, сонячних систем, інверторів, супутнього обладнання та матеріалів;
  • монтаж (шеф-монтаж) сонячної системи;
  • тестування, введення в експлуатацію сонячних систем з дотриманням усіх вимог, правил та стандартів, документальний супровід.

Досвід у використанні сонячних систем

Насправді «GREEN WEST» є відокремленням від нашої компанії «Vita Klimat», яка довгі роки успішно працює у сфері виробництва, монтажу та обслуговування твердопаливних котлів, плоских та вакуумних сонячних колекторів (геліосистем), автономних,мережевих та гібридних сонячних електростанцій і вітрогенераторів.
Виділити «GREEN WEST» в окремий підрозділ було вирішено для того, щоб мати змогу професійно займатися виключно сонячними системами, що створюються з метою використання сонячної енергії в Україні.
Наша компанія не має географічної залежності – ми пропонуємо встановлення та обслуговування сонячних систем, що працюють від сонячної енергії не тільки у західних областях України, але й на всій території країни без виключень. Це можливо,завдяки нашим партнерам та дилерам, які виконують будівельно-монтажні роботи за допомогою консультацій, послуг шеф-монтажу від фахівців «GREEN WEST».
Обладнання, електроніка, елементи кріплення для впровадження відновлюваної енергетики використовуються від провідних виробників. Нашими постійними партнерами є такі відомі та перевірені постачальники, як компанії «Atmosfera», «KRIPTER»,«WALRAVEN»,«Віта Клімат»,«Ja Solar»,«Abi Solar»,«Sharp»,«Panasonic»,«C&T Solar», «ABB»,«Fronius»,«Prime Volt», «SMA», «Kostal»,«Huawei»,«Delta»  та інші.
Маючи впевненість у репутації постачальників та високій якості продукції (сонячних батарей, інверторів та ін.), ми гарантуємо високу продуктивність та безпечність роботи змонтованої сонячної електростанції.

Чому сонячна енергія?

Ми розуміємо, що сонячна енергетика – це дійсно перспективний та потужний напрямок. Якщо якихось 5-6 років тому сонячна електроенергія та її використання у власних потребах користувачів цікавили більше як хобі чи експеримент, то сьогодення змушує замислюватися над переведенням домівок або приватних господарств на джерела відновлювальної енергії сонця. Важлива частина переваг власної сонячної електростанції, яка генерує сонячну енергію, полягає у наступному:

  • повноцінна або сумісна з існуючими сонячними системами автономність;
  • незалежність від загальних електромереж чи систем опалення;
  • відсутність потреби оплати рахунків за теплоносії та електроенергію;
  • ресурс, який використовується для отримання енергії є невичерпним;
  • безпечність та екологічність сонячних систем;
  • тривалість надійної експлуатації.

Слід також звернути увагу на те, що сонячна енергія для дому чи підприємства завдяки наявності поняття «зеленого тарифу» набуває популярності, ще й як прибутковий бізнес. Невичерпна сонячна енергія та її використання надають можливість заробляти суттєві гроші на продажі «зайвої» енергії енергопостачальникам. Для цього не потрібне ліцензування – вести бізнес у напрямку отримання прибутків від використання відновлювальної енергетики може кожен бажаючий.
Якщо вас цікавить сонячна енергія в Україні, ви плануєте створення власної сонячної системи електропостачання з гарантією високої ефективності та швидкої окупності – запрошуємо вас до співпраці з «GREEN WEST». Також ми пропонуємо взаємовигідне партнерство для компаній, які займаються будівництвом об’єктів, що виробляють енергію від сонця.

blank
blank

Чому варто обирати сонячні панелі?

blank

Зв’язатися з нами

Зв’яжіться з нами у зручний час, щоб почати заощаджувати та заробляти на енергії сонця.