Наші переваги

1 blank

Закупівля якісного обладнання, матеріалів

2 blank

Допомога у підключенні СЕС до «Зеленого тарифу

3 blank

Тестування та запуск в експлуатацію

4 blank

Проведення первинних розрахунків (проектування)

5 blank

Технічне обслуговування

Сонячні електростанції

Сонячні електростанції – це найкращий варіант для забезпечення вашої оселі або підприємства безперебійною і безкоштовною, екологічно чистою  електроенергією. Більш того сонячні електростанціїї дозволяють заробляти на продажі надлишків електроенергії державі по “Зеленому тарифу”. Термін окупності сонячної електростанціїї – від 2 років!

Сучасні сонячні електростанції для дому

Сонце є невичерпним та безкоштовним джерелом енергії.Тому у світі енергію сонця активно використовують, перетворюючи її в електроенергію.В такому випадку у вас працюють всі електроприлади і не має необхідності платити за споживання електроенергії. Тому сучасні сонячні електростанції для дому користуються великою популярністю на споживчому ринку України.

Практична і надійна сонячна станція – особливості конструкції

Сучасна сонячна станція складається з таких складових елементів, як:

  • сонячні батареї (фотомодулі);
  • кріплення для сонячних батарей;
  • інвертор;
  • системи захисту;
  • сонячний кабель та конектори;

 

Сонячна електростанція та її основні переваги

За допомогою сонячних панелей можна забезпечити надійним та безперебійним електропостачанням все помешкання. В результаті будуть функціонувати всі електроприлади, освітлення й Вам не буде потреби вносити щомісячну абонплату за користування електричною енергією з централізованої електромережі. Розмір плати за комунальні послуги постійно зростає. Якщо будинок великий й в ньому багато електричних приладів витрати за споживання електроенергії можуть бути суттєвими. Саме тому з метою економії було б доречним встановлення сонячної електростанції.
Сучасні сонячні електростанції для дому є високопродуктивними. Така система може функціонувати в нормальному режимі не лише в день, коли світить сонце. Для того, щоб забезпечити електроенергією помешкання чи промислову споруду в вечірній та нічний час в системі можна використовувати спеціальні акумуляторні батареї, які накопичують електричну енергію протягом дня. Тому сонячна електростанція може працювати безперебійно двадцять чотири години на добу.
Сонячні панелі на даху приватного будинкаНауковці вважають, що енергії небесного світила вистачить ще на 5 мільярдів років. Тому подібна енергія є невичерпною. Окрім цього сонячна станція в процесі свого функціонування не забруднює навколишнє середовище й не шкодить живим організмам, як наприклад діяльність атомних станцій. Сонячна електростанція абсолютно безпечна.
Процес отримання й перетворення енергії являється достатньо простим. Для експлуатації сонячної станції не потрібно особливих умов. Все обладнання працює беззвучно. Як стверджують виробники, автономні сонячні електростанції для дому мають експлуатаційний період, що сягає понад двадцять п’ять років.
Альтернативні джерела енергії не вимагають додаткових фінансових затрат. Достатньо один раз сонячні батареї купити, щоб на протязі багатьох десятків років безкоштовно користуватись сонячною енергією перетвореною в електричну. Якщо є бажання придбати сонячні батареї ціна на них буде залежати в першу чергу від їх типу й відповідно якісних характеристик. Перед тим, як купити сонячні батареї для будинку необхідно отримати більше інформації про їх різновиди та особливості конструкції. Далі Ви дізнаєтесь, які саме бувають види сучасних сонячних панелей і які між ними відмінності.

Сонячні електростанції для дому – види та особливості

Енергоефективність сонячних панелей залежить від особливостей конструкцій та затратних матеріалів, що використовуються в процесі виробництва.
Існують такі види сонячних батарей:

  1. Полікристалічні.
  2. Монокристалічні.
  3. Half Cell (полі та моно).
  4. HIT (Heterojunction with intrinsic Thin layer)
  5. Двохсторонні (Bifacial).
  6. Multibusbar.
  7. Perc(passivated emitter rear contact).
  8. Тонкоплівкові.

В наш час на сучасному споживчому ринку особливою популярністю користується сонячна батарея з кремнієвою поверхнею. Сонячні модулі з кремнію відрізняються високою продуктивністю і в цей же час кремній більш дешевий затратний матеріал. З очищеного кремнію виготовляють полікристалічні панелі,а монокристалічні з вирощеного монолітного кристалу кремнію. Поверхня таких батарей має вигляд великої кількості силіконових (кремнієвих) сот, що об’єднані в одну структуру. Подібна сонячна електростанція має високий коефіцієнт корисної дії. Технологія виробництва монокристалічних кремнієвих сонячних батарей достатньо складна. Тому ціна сонячних батарей подібного типу дещо більша. Полікристалічні кремнієві сонячні панелі виготовити більш простіше, їх коефіцієнт корисної дії менший, але ціна відповідно лояльніша до споживача.
Сонячні панелі на двоповерховому будикуДля виробництва кремнієвих сонячних панелей аморфного типу використовуються не кристали кремнію, а так званий силан (кремнієвий водень). Такий тип батарей є найменш продуктивним і дешевшим серед всієї лінії конструкцій на основі кремнію.
Сонячні електростанції для дому з модулями виконаними з телуриду кадмію володіють високим рівнем світлопоглинання. Кадмій був відкритим в якості матеріалу для виробництва сонячних батарей ще в сімдесятих роках минулого століття.
В наш час сонячні електростанції плівкового типу на основі кадмію звичне явище для багатьох розвинених країн світу.
В плівкових сонячних панелях на основі селена, міді й індія всі перелічені складові використовуються в якості напівпровідника. Індій являється основним матеріалом, що використовується в процесі виробництва сучасних рідкокристалічних моніторів. Коефіцієнт корисної дії в сонячних системах подібного типу значно вищий ніж в батареях на основі кадмію. Саме тому на такі сонячні батареї ціна може коливатись в залежності від їхньої продуктивності та оцінки своєї продукції кожним окремим виробником.
В якості провідників в даному випадку виступають поліфенілен, фурелени, фталоціанін міді. При цьому подібна плівка дуже тонка. Її товщина не перевищує 100 нм. Не дивлячись на нижчий рівень продуктивності, такі сонячні батареї купити варто через їх не високу вартість, доступність матеріалів для проведення ремонтних робіт, відсутність шкідливих викидів при роботі. Сонячні панелі являються еластичними й екологічно чистими.

Основні типи сонячних електростанцій для дому

  • Мережева станція
  • Мережева станція на власне споживання
  • Автономна станція
  • Гібридна станція (мережева з накопиченням)

Мережева станція працює за наявності мережі,мережевий інвертор переробляє енергію постійного току фотомодулів в енергію змінного току і передає його в мережу.Далі частина енергії використовується для живлення будинку,а весь надлишок продається в мережу по “Зеленому тарифу”. При відключенні зовнішньої мережі інвертор перестає генерувати енергію в цілях безпеки і продовжує свою роботу автоматично при появі зовнішньої мережі.

Мережева станція на власне споживання працює аналогічно,як мережева станція,але енергія не продається в мережу по “Зеленому тарифу”. Надлишкова енергія обмежується спеціальними лічильниками енергії. Така схема використовується там де є стабільне споживання протягом світлового дня і немає можливості підключення до “Зеленого тарифу”.

Автономна станція використовується при відсутності мережі або її не якісної роботи. Сонячні фотомодулі заряджають акумулятори від яких живиться навантеження будинку. Дана система потребує додаткового джерела енергії (генератор) та не продається по Зеленому тарифу”.

Гібридна станція (мережева з накопиченням) така сонячна станція може працювати,як для заряду акумуляторів так і для генерації енергії в мережу по Зеленому тарифу”.

сонячні панелі, привотна сонячна станція

 

Сучасна сонячна електростанція – якісний монтаж

За останні роки все більше власників приватних будинків надають перевагу електростанціям на альтернативних джерелах енергії. Їх монтаж не є складним завданням. Особливо для кваліфікованих спеціалістів з відповідним рівнем досвіду. Використання сонячної енергії здійснювалось ще в 60-х роках в процесі розробки космічних технологій.
При встановленні сонячних панелей слід враховувати важливі чинники від яких буде залежати наскільки ефективно буде працювати сонячна станція.

 

До них відносяться:

  • особливості місцевості на якій розташований будинок;
  • конструкція покрівлі;
  • азимутальне розміщення станції

Види системи кріплень фотоелектричних модулів

Системи кріплення сонячних панелей – це комплекс деталей, об’єднаних в конструкцію, що забезпечує надійне кріплення, фіксацію та керування сонячними панелями. Системи кріплення може бути різними, адже вони поділяються за функціональним призначенням.

Види кріплень:

  • статичні системи кріплення ФЕМ
  • динамічні системи (трекери)

Статичні системи кріплення бувають дахові та наземні. Для дахових використовується алюміній, який не вимагає фарбування і термін його використання практично не обмежений. Алюмінієву конструкцію не треба зачищати, грунтувати та фарбувати, так як металеву конструкцію. Крім того, алюміній дуже простий в монтажі та потребує обслуговування протягом всього терміну експлуатації.

Наземні системи – це такі системи, що розраховані на встановлення в грунт, при проектуванні розраховується найефективніший кут нахилу сонячних панелей. Дане кріплення дає можливість встановлення будь де та на будь якій площині, що дає можливість доступу до фотомодулів (наприклад для очистки від снігу або перевірки справності фотомодулів). Наземні конструкції роблять з чорного металу, або з оцинкованої сталі. В грунт закріплюють за допомогою бетонування або геошурупів.

Динамічні системи – це системи більш високотехнологічні та ефективнішні від попередніх систем, але водночас передбачають певні труднущі в монтажі  експлуатації, не враховуючи їх високої вартості.

 

blank

Чому варто обирати сонячні панелі?

Відгуки

blank

Сонячна електростанція 30 кВт. Відгук клієнта

blank

Сонячна електростанція 30 кВт. Відгук клієнта

blank

Сонячна електростанція 20 кВт. Відгук клієнта

blank

Сонячна електростанція 20 кВт. Відгук клієнта