Сервісне обслуговування сонячних станцій

Зважаючи на те, що територіально компанія «GREEN WEST» знаходиться у Львові, ми обслуговуємо західні області України. Але завдяки наявності наших партнерів та дилерів, коло яких постійно розширюється, клієнти отримують своєчасну допомогу та якісні послуги по виконанню необхідних сервісних заходів практично у кожній частині країни без виключення.

Безкоштовна консультація
Загальна інформація

Тривалість, безперервність, ефективність роботи приватної сонячної мережевої або автономної електростанції багато в чому залежить від грамотного сервісного обслуговування, своєчасності виявлення потенційних вразливостей, попередження аварійних ситуацій. Щоб виключити несанкціоновані відключення, будь-які несправності «GREEN WEST» після монтування та запуску сонячної електростанції пропонує клієнтам наступні варіанти співпраці:

  • разові виїзди кваліфікованих інженерів на об’єкт у випадку не коректної роботи станції, або у іншій ситуації, що потребує втручання спеціалістів;
  • сервісне обслуговування, що виконується регулярно, згідно з договором.

Сервісне обслуговування сонячних електростанцій є більш вигідне для юридичних об’єктів, що мають велику потужність та реальні потреби у постійній діагностиці. Разові послуги – це варіант для приватних господарств та будинків, які мають сонячні електростанції з потужністю, яка не перевищує 30 кВт.
Завдяки налагодженим прямим поставкам якісного обладнання, спеціалізованих приладів та супутніх матеріалів, нам вдається швидко виправити несправності. Коли потрібно зробити заміну запчастини, комплектуючих чи важливих елементів – сонячних батарей, інверторів, компонентів з’єднувальної мережі, ми не витрачаємо час на очікування так як в більшості випадків маємо в наявності підмінний фонд основного обладнення. Серед переваг професійного сервісу від «GREEN WEST» слід відзначити:

  • швидкість виїзду бригади навіть у вихідні чи святкові дні, а також можливість віддаленого контролю роботи станції;
  • точність визначення проблеми та оптимального варіанту її вирішення;
  • наявність більшості важливих запчастин на складі, без необхідності довготривалого очікування;
  • оперативність виконання ремонтних робіт та відновлення повноцінної працездатності системи, що економить час і не дозволяє нашим клієнтам втрачати гроші через простій;
  • офіційні гарантії;
  • постійна сервісна підтримка кожного клієнта, з яким ми співпрацювали, для якого монтували приватну сонячну електростанцію.

Послуги сервісу

1

Розробку графіку обслуговування об’єкту з переліком необхідних заходів

2

Діагностика обладнання, окремих елементів системи

3

Проведення технічних заходів, які регламентовані специфікаціями обладнання

4

Контроль міцності кріплень

5

Аналіз, швидкий пошук причин, що призводять до зниження продуктивності

6

Аварійний виїзд бригади інженерів та майстрів для відновлення працездатності СЕС

7

Забезпечення професійного шеф-монтажу

8

Усунення зміщень орієнтації змонтованих модулів

9

Перевірка точності куту нахилу сонячних панелей

Замовити послугу

Звертаючись до команди наших фахівців, ви гарантовано отримує необхідну та високоякісну допомогу, інформативні консультації, комплексне сервісне обслуговування, оперативне відновлення працездатності та продуктивності приватної СЕС.