Сервісне обслуговування

Зважаючи на те, що територіально компанія «GREEN WEST» знаходиться у Львові, ми обслуговуємо західні області України. Але завдяки наявності наших партнерів та дилерів, коло яких постійно розширюється, клієнти отримують своєчасну допомогу та якісні послуги по виконанню необхідних сервісних заходів практично у кожній частині країни без виключення.

Безкоштовна консультація
blank

Загальна інформація

Тривалість, безперервність, ефективність роботи приватної сонячної мережевої або автономної електростанції багато в чому залежить від грамотного сервісного обслуговування, своєчасності виявлення потенційних вразливостей, попередження аварійних ситуацій. Щоб виключити несанкціоновані відключення, будь-які несправності «GREEN WEST» після монтування та запуску сонячної електростанції пропонує клієнтам наступні варіанти співпраці:

  • разові виїзди кваліфікованих інженерів на об’єкт у випадку не коректної роботи станції, або у іншій ситуації, що потребує втручання спеціалістів;
  • сервісне обслуговування, що виконується регулярно, згідно з договором.

 

 

 

Сервісне обслуговування сонячних електростанцій є більш вигідне для юридичних об’єктів, що мають велику потужність та реальні потреби у постійній діагностиці. Разові послуги – це варіант для приватних господарств та будинків, які мають сонячні електростанції з потужністю, яка не перевищує 30 кВт.
Завдяки налагодженим прямим поставкам якісного обладнання, спеціалізованих приладів та супутніх матеріалів, нам вдається швидко виправити несправності. Коли потрібно зробити заміну запчастини, комплектуючих чи важливих елементів – сонячних батарей, інверторів, компонентів з’єднувальної мережі, ми не витрачаємо час на очікування так як в більшості випадків маємо в наявності підмінний фонд основного обладнення. Серед переваг професійного сервісу від «GREEN WEST» слід відзначити:

  • швидкість виїзду бригади навіть у вихідні чи святкові дні, а також можливість віддаленого контролю роботи станції;
  • точність визначення проблеми та оптимального варіанту її вирішення;
  • наявність більшості важливих запчастин на складі, без необхідності довготривалого очікування;
  • оперативність виконання ремонтних робіт та відновлення повноцінної працездатності системи, що економить час і не дозволяє нашим клієнтам втрачати гроші через простій;
  • офіційні гарантії;
  • постійна сервісна підтримка кожного клієнта, з яким ми співпрацювали, для якого монтували приватну сонячну електростанцію.

Послуги сервісу

1 blank

Розробку графіку обслуговування об’єкту з переліком необхідних заходів

2 blank

Діагностика обладнання, окремих елементів системи

3 blank

Проведення технічних заходів, які регламентовані специфікаціями обладнання

4 blank

Контроль міцності кріплень

5 blank

Аналіз, швидкий пошук причин, що призводять до зниження продуктивності

6 blank

Аварійний виїзд бригади інженерів та майстрів для відновлення працездатності СЕС

7 blank

Забезпечення професійного шеф-монтажу

8 blank

Усунення зміщень орієнтації змонтованих модулів

9 blank

Перевірка точності куту нахилу сонячних панелей

Замовити послугу

Звертаючись до команди наших фахівців, ви гарантовано отримує необхідну та високоякісну допомогу, інформативні консультації, комплексне сервісне обслуговування, оперативне відновлення працездатності та продуктивності приватної СЕС.