Оцінка вартості СЕС

Скільки може коштувати приватна сонячна станція?
Чи варто вкладати гроші в таку систему зараз або слід почекати, доки сонячні батареї стануть більш доступними?
Які панелі необхідно обирати – китайські чи європейські?

Безкоштовна консультація
blank

Ціна на сонячні батареї

Зазвичай для приватних цілей ми пропонуємо панелі з максимальною потужністю 280-375 Вт, що мають високу якість, стійкість до атмосферних умов. Вартість сонячних батарей залежить від декількох важливих складових, серед яких:

  • Різновид сонячних елементів (монокристалічні, полікристалічні тонкоплівкові);
  • Нові технології, що реалізовані в фотомодулях;
  • Потужність сонячних панелей;
  • Температурний коефіцієнт;
  • Коефіцієнт корисної дії;
  • Розміри сонячних батарей;
  • Термін служби;
  • Виробник.

Сьогодні популярністю користуються моно та полікристалічні панелі, хоча монокристалічні є більш ефективними.
При виборі обладнання слід враховувати наявність офіційної гарантії та термін гарантованої служби. Перевірені та рекомендовані виробники дають гарантії строком не менш, як на 20-25 років зі збереженням потужності модулів на рівні 80-90%. Зверніть увагу – ми працюємо з постачальниками, у продукції яких маємо 100% впевненість та пропонуємо європейські або китайські сонячні батареї – в залежності від ваших фінансових можливостей.
Чи варто почекати, коли сонячні батареї подешевшають?
Відомо,що розвиток технологій та значний попит з кожним роком дозволяє знижувати вартість виготовлення сонячних батарей. Багато хто замислюється над тим, вкладати свої кошти в приватну СЕС зараз або почекати, доки ціна суттєво знизиться. Тож як бути? Є 2 варіанти:

  • Зачекати, доки ціна на будівництво сонячної станції впаде. Однак вгадати, у яку годину, день, рік це станеться достатньо важко. Також слід зважити на те, що «Зелений тариф» діє лише до 2030 року та лише для тих СЕС, які збудовані до 2025 року. І ще такий нюанс – поки ви чекаєте, гроші можуть працювати – закони економіки ніхто не скасовував. Стандартна приватна станція з потужністю до 30 кВт за рік може приносити 6-8 тисяч євро та відбити собівартість вже за 3-6 років роботи;
  • Другий варіант є більш привабливим для тих, хто цінує гроші та час – пропонуємо зробити вигідну з усіх боків інвестицію у найближчі місяці, щоб прискорити окупність та отримати максимально високий коефіцієнт «Зеленого тарифу», доки він діє.

Усі розрахунки вам можуть надати наші фахівці. Також наші менеджери проконсультують вас відносно актуальної вартості сонячних панелей в Україні.
Звернувшись до «GREEN WEST» ви зможете отримати необхідну інформацію, економічні показники, проектні дані та розрахунок терміну окупності, які будуть відповідати саме вашому об’єкту.

Вартість сонячних панелей – це 70% вартості усієї СЕС

Щоб отримати власну сонячну електростанцію для продажу та подальшого використання сонячної енергії, потрібно не тільки купити сонячні панелі, але й врахувати ціну супутнього обладнання, елементів кріплення, приладів обліку та монтажних робіт. Судячи з досвіду, вартість сонячних батарей складає біля 50-70% від повної вартості монтажу та запуску СЕС.

Комплексні послуги

1 blank

Проведення первинних розрахунків (проектування)

2 blank

Закупівля якісного обладнання, матеріалів

3 blank

Монтаж (шеф-монтаж)

4 blank

Тестування та запуск в експлуатацію

5 blank

Допомога у підключенні СЕС до «Зеленого тарифу»

6 blank

Технічне обслуговування

Замовити послугу

Звернутися до «GREEN WEST» ви можете у зручний час. Але якщо ви бажаєте зробити дійсно вигідну інвестицію, отримати власну електричну станцію, забезпечити дім або приватне господарство безкоштовною електроенергією для гарячого водопостачання та опалення, заробляти на продажі електроенергії – зволікати не рекомендуємо.